Bilgi | Zeren Lake Boya Mobilya boya & Mobilya Tadilat hizmetleri
zeren lake boya sistemleri
1234567

Bilgi

Biz Zeren Kardeşler Mob. Dekorasyon San. Tic. Ltd. Şirketi olarak her türlü mobilya boyası ile hizmetinizdeyiz.
Ankara/Siteler/Özgü sokak 34/5 adresinde hizmet vermekteyiz. Ayrıca yerinde kapı, pencere, merdiven boyama işleri de yapmaktayız.

Yerinde boya hizmeti; taşınamaz kapı kasası, merdiven, pencere gibi sabit mobilyaların boyanması için bize özgü bir boya hizmetidir. Bu boya işi normal boyaya göre biraz daha pahalı ve daha zordur.Kapı kasalarının boyanmasında duvarların ve yerlerin batmaması için bant ve gazete kağıdı gibi araçlarla maskeleme yapıyoruz.

Daha önce satın almış olduğunuz mobilyalarınız zamanla yıpranmış, boyası dökülmüş yada bir yerleri kırılmış olabilir. Bu durumda mobilyanızı yenilemeniz gerekebilir. Ancak yıllarca kullanmış olduğunuz mobilyadan vazgeçemiyorsanız size yardımcı oluyoruz.Yeni mobilya almak çok pahalıya malolabilir. Mobilyanızı boyatarak yenisinin çeyreği fiyatına mobilyanızı yenileyebilirsiniz.

Mobilyanızı evinizden alıyoruz, tadilatını yapıyoruz, boyuyoruz, evinize getirip yerine kuruyoruz. Siz hiç birşeye karışmıyorsunuz. Biz herşeyi hallediyoruz.

Her mobilya lakeye uygun değildir. Özellikle parlak lake her mobilyaya olmaz. Lakeye uygun mobilya daha düz hatlara sahip olmalı. Oyma yada çıkıntılı yüzey çok olmamalıdır.Lake haricinde ceviz, meşe, maun, fındık gibi şeffaf renklerde mobilyalarda çok kullanılmaktadır. Ayrıca eskitme, ponpon, patina, mermer deseni vb lake boya çeşitleri vardır.

Boyatmak istediğiniz mobilyalarınızı 1 hafta – 10 gün gibi sürede boyarız, teslim ederiz. Bu süre 1 takım için geçerlidir. Parça işler daha az sürerken, takımdan fazla işler daha fazla sürebilir.Takımın boyanma süresi mat yada parlak olmasına bağlı olarak değişir. Parlak lake boyalar parlatma süreci olduğundan 3 gün dinlenme mühleti gerektirir.

Boyalı mobilyanın kazınması çok zor bir işlemdir. Ayrıca mobilyaya zarar verme ihtimali vardır. Bu yüzden kazıma olayını çok nadir yapıyoruz.Biz boyama işlemine başlamadan önce tiner ile siliyoruz ve normal zımparalama işlemi yapıyoruz. Üzerine polyester yada polyester dolgu atarak sağlamlaştırıyoruz. Bundan sonra boyama işlemi gerçekleşiyor.

Zeren Lake Boya Sistemleri

Eskileri atmayın ! Yeniden boyatın !

Daha önceden satın almış olduğunuz mobilyalar zamanla bozulmuş olabilir. Yenisini almadan mobilyalarınızı yenileyebilirsiniz. Nasıl mı? Arayın daha az masrafla mobilyalarınızı yenileyelim.
ÖZGÜ Caddesi No:34/5 Siteler/Ankara
Tel: 0312 353 85 25 - GSM / WhatsApp: 0533 954 49 36

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

ZEREN LAKE BOYA
örnek uygulamalar